0 comments

Aşk Bir Rüya 81. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 81. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 10 Mayıs 2020 Pazar günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 81. bölümüyle 10 Mayıs 2020 Pazar günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 81. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Balu’yu yaralayıp hastanelik eden adam Thapki’nin bıçaklama anının görüntülerini bulduğunu öğrenince onu hemen arayıp görüntüleri kendisine vermesini istiyor. Aksi takdirde Balu’yu iyileştirecek olan panzehiri vermeyeceğini söyleyen suçlu adam, Thapki’yi korkutmayı ve kandırmayı başarıyor.

Thapki adamlarla buluşup panzehiri almayı bir şekilde başarıyor. Dhruv ise Bihan’ın masum olduğunu gösteren görüntüleri tesadüfen izliyor ve gerçekleri izledikten sonra anlar. Thapki bir şekilde panzehiri Çutki’ye vermeyi başarıyor. Eve koşan Çutki Dhruv’a olan biteni anlatır ve ilacın Balu’ya verilmesini sağlar. Thapki’nin hayatının tehlikede olduğunu öğrenen Dhruv onu kurtarmak için neler yapacak? Aşk Bir Rüya 82.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz