0 comments

Aşk Bir Rüya 82.Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 82.Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 11 Mayıs 2020 Pazartesi günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 82.bölüm ile 11 Mayıs 2020 Pazartesi günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 82.Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Bihan şimdi kaçan suçluyu nasıl bulacağız derken Tapki adamın ayağında olan ayakkabıyı hatırlar ve burkalı grubun arasında aynı ayakkabıyı giyen kişiyi tespit ediyorlar. Bihan adamı görünce adam Bihan’a yumruk atıp ormanın içine kaçar. Giderken ayakkabısının birini düşürmektedir.

Thapki adamlarla buluşup panzehiri almayı bir şekilde başarıyor. Dhruv ise Bihan’ın masum olduğunu gösteren görüntüleri tesadüfen izliyor ve gerçekleri izledikten sonra anlar. Thapki bir şekilde panzehiri Çutki’ye vermeyi başarıyor. Eve koşan Çutki Dhruv’a olan biteni anlatır ve ilacın Balu’ya verilmesini sağlar. Thapki’nin hayatının tehlikede olduğunu öğrenen Dhruv onu kurtarmak için neler yapacak? Aşk Bir Rüya 83.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz