0 comments

Aşk Bir Rüya 84.Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 84.Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 13 Mayıs 2020 Çarşamba günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 84.bölüm ile 13 Mayıs 2020 Çarşamba günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 84.Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Bihan bir kandil alır ve Thapki’ye kandildeki ateş sönene kadar duygularını açmazsa Şina’yla nişanlanacağını söylemektedir. Nişan töreninde Bihan ve Şina’yı yan yana görünce soluğu Balu’nun yanında alıyor.

Balu’dan yardım isteyen Thapki onun anlattıklarıyla kalbinin sesini dinlemeye karar verir ve Bihan’ın yaktığı kandili de alıp onun yanına gider. Bihan’ı Şina’yla görmeye dayanamadığını söyleyen Thapki sonunda aşkını ilan eder. Duydukları karşısında mutluluğunu gizleyemeyen Bihan her şeyin bir oyun olduğunu itiraf eder. Bihan ve Thapki sonunda mutluluğu yakalayabilecek mi? Aşk bir rüya 85.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz