0 comments

Aşk Bir Rüya 85.Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 85.Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 14 Mayıs 2020 Perşembe günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 85.bölüm ile 14 Mayıs 2020 Perşembe günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 85.Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Vasu Thapki’yi küçük düşürmek için uğraşan radyo programcısına çok güzel bir ders vermek istiyor. Programcının yanına yaklaştığında Şada’yı görür ve çok fazla öfkelenen Vasu, Thapki’ye kötü davranışlar sergilediği için ona çok kızmaktadır. Şada bir çaresini bulup kendisini affettirmek adına çok uğraşır.

Hamileliğinden dolayı ona bir şey söylemek istemeyen Vasu yine de ceza alacağını söylüyor. Thapki ve Bihan arasında ise ciddi kıskançlık krizleri yaşanmaya devam ediyor. Bihan’ı hayranı olduğu artist Katrina’dan kıskanan Thapki ona çok güzel bir oyun oynamaktadır. Bihan Thapki’nin bu oyununa ne karşılık verecek? Aşk Bir Rüya 86.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz