0 comments

Aşk Bir Rüya 86.Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 86.Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 15 Mayıs 2020 Cuma günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 86.bölüm ile 15 Mayıs 2020 Cuma günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 86.Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Şada Vasu’nun geçmiş zamanlarda Thapki’ye yaptığı her şeyi ortaya çıkarıyor ve Dhruv’un annesinden soğumasını ve nefret etmesine sebep olmaktadır. Büyük anne Thapki ve Dhruv’un evlenmelerine engel olduğundan dolayı Vasu’yu evden atmaktadır.

Şada gidecek ve kalacak hiçbir yeri olmayan Vasu’yu mecburen kendi ailesinin evine götürüyor. Ailesinden uzak kalan Vasu çok acı cekip üzülmektedir. Thapki ve Bihan ise annelerini geri getirebilmek adına her yolu deniyorlar. Annesini görebilmek için Bihan Şada’nın ailesinin evine gitmektedir. Annesini hizmetçi elbiseleriyle gören Bihan deliye döner.

Yorum Yaz