0 comments

Aşk Bir Rüya 87.Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 87.Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 16 Mayıs 2020 Cumartesi günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 87.bölüm ile 16 Mayıs 2020 Cumartesi günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 87.Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Thapki ve Bihan Vasu’nun tekrardan eve dönmesi için yeni planları yapıyorlar. Vasu ve Balu’nun ilk kez tanıştıkları hayvanat bahçesine giriş için bilet alan Bihan, Şada’dan annesiyle beraber oraya gelmesini istiyor.

Anne ve babasının ilk tanıştıkları yeri tekrardan yaşamalarını isteyen Bihan Thapki’nin ona yardım etmesiyle bu durumu tekrardan yaşarlar. Bihan’ın tehditlerine karşılık vermek isteyen Şada Thapki için bir tuzak kuruyor. Hayvanat bahçesindeki gorili insanların olduğu yere serbest bırakan Şada amacına ulaşabilmek için her şeyi deniyor. Aşk Bir Rüya 89.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz