0 comments

Aşk Bir Rüya 89.Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 89.Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 18 Mayıs 2020 Pazartesi günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 89.bölüm ile 18 Mayıs 2020 Pazartesi günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 89.Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Şada’nın serbest bıraktığı goril ilginç bir şekilde Thapki’yle uğraşıyor. Evine kadar onu takip eden goril Bihan’ı devre dışı bırakıyor ve Thapki’yi kaçırmak işitmetkedir. Thapki bir çaresini bulur ve onun elinden kurtulmayı başarıyor. Thapki Vasu’nun eksikliğini aileye hissettirmek için bir plan hazırlar ve herkesin onun hakkındaki fikirlerini bir kağıda yazmalarını istiyor.

Vasu’yu unutmak için bunun gerekli olduğuna herkesi inandıran Thapki tüm kağıtları sonradan toplar. Kağıtları okuduğunda herkesin aslında Vasu’yu tüm özlediklerini anlar ve kağıtları Vasu’ya okutmak istiyor. Vasu’nun yanına giden Thapki onun temizlik yaptığını görünce ne tepkisi ne olacak? Aşk bir Rüya 90.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz