0 comments

Aşk Bir Rüya 90.Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 90.Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 20 Mayıs 2020 Çarşamba günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 90.bölüm ile 20 Mayıs 2020 Çarşamba günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 90.Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Dhruv, Thapki ve Bihan’ı ayırmak için planlarını hayata geçirmeye başlıyor. Thapki’ye tekrardan kanalda çalışması için ısrar eden Dhruv onu sonunda ikna etmeyi başarıyor. Bihan Thapki’yi görmek adına kanala geldiğinde onun emri üzerine içeri almazlar.

Bihan ve Thapki’nin yüz yüze görüşmesini engellemek adına her şeyi yapan Dhruv, Thapki’yi mesaiye kalmak zorunda bırakıyor. Şada ise Dhruv ve Thapki’nin yalnız kaldıklarını öğrenince çok sinirlenir. Dhruv bir an evvel evine gitmek isteyen Thapki’yle bir orada kilitli kalma planını uygular. Thapki’ye ulaşamadıkça deliye dönen Bihan ne yapacak? Aşk bir Rüya 91.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz