0 comments

Aşk Bir Rüya 91.Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 91.Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 21 Mayıs 2020 Perşembe günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 91.bölüm ile 21 Mayıs 2020 Perşembe günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 91.Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Dhruv, Thapki’ye Bihan’ın çok tehlikede olduğunu ifade ederek onu kaçırmayı planları yapıyor. Arabaya bindiği zaman Thapki aynadan Bihan’ın eve girdiğini görür ve Dhruv’a bunu hemen söyler. Fakat Dhruv onu dinlemez ve arabayı sürmeye başlar. Thapki’yi bir gizli bir depoya getiren Dhruv, ona artık kendisinin olduğunu ve izinsiz hiçbir yere gidemeyeceğini söylüyor.

Dhruv’un kötü niyetini öğrenen Thapki bir anda bayılıp yere düşer. Bihan ise endişelenip her yerde Thapki’yi arar. Thapki’nin en son Dhruv’la evden çıktığını öğrenen Bihan’ın içi bir nebze rahatlıyor. Thapki Dhruv’un kırdığı telefonu onarmayı etmeyi başarıp hemen Bihan’ı arıyor. Thapki Dhruv gelmeden Bihan’a ne olup bittiğini anlatabilecek mi? Aşk Bir Rüya 92.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz