0 comments

Aşk Bir Rüya 93.Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 93.Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 23 Mayıs 2020 Cumartesi günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 93.bölüm ile 23 Mayıs 2020 Cumartesi günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 93.Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Dhruv, Thapki’ye en sonunda onu sevdiğini ve aşık olduğunu itiraf eder. Onsuz yapamadığını önceden birbirlerine çok aşık olduğunu dile getiriyor. Ancak Thapki duyduklarını karşısında çok şaşırır ve Bu günün ve geleceğinin Bihan olduğunu söyler.

Dhruv kendisine devamlı büyük yanlışlar yapıldığını ve hayatında aslında tek düzgün insanın Thapki olduğunu söylüyor. Thapki’den istediği cevabı alamayan Dhruv aklındaki ikinci planı devreye sokuyor.

Bihan’a iftira atmak için bir hemşireyle ayarlar. Thapki’nin annesi için eve gelen hemşire bir yolunu bulur ve Bihan’la yalnız kalmayı başarıyor. Kapıyı kapatıp bir anda çığlık atmaya başlayan hemşire Bihan’ın kendisini zorladığını ve taciz ettiğini söyler. Thapki Bihan’ın oyuna gelip bu duruma inanacak mı? Aşk Bir Rüya 94.Bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz