0 comments

Aşk Bir Rüya 94.Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 94.Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 24 Mayıs 2020 Pazar günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 94.bölüm ile 24 Mayıs 2020 Pazar günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 94.Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Dhruv, Thapki’yle düğünde kendisiyle evleneceğini söylemektedir. Thapki Dhruv’un bu tehditlerinden kurtulmanın bir yolunu arıyor. Bihan’a evin her köşesine güvenlik kameralar takılması gerektiğini söyleyen Thapki Dhruv’a kolay kolay pes etmeyeceği mesajını net bir şekilde veriyor.

Düğün töreninde Thapki’yle heyecanlı bir şekilde dans etmek isteyen Dhruv ona değişik bir tuzak kuruyor. Thapki ise Dhruv’un şantajlarını kayıt altına alır ve Bihan’a gerçekleri bir şekilde açıklamaktadır. Thapki Dhruv’un tehditlerine rağmen Bihan’a gerçekleri anlatabilecek mi? Aşk Bir Rüya 95.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz