0 comments

Aşk Bir Rüya 95.Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 95.Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 25 Mayıs 2020 Pazartesi günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 95.bölüm ile 25 Mayıs 2020 Pazartsi günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 95.Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Dhruv, Bihan’ı bayıltarak büyük bir su bidonuna koyuyor ve bahçeye saklamaktadır. Thapki’ye onunla romantik bir akşam yemeği yemediği sürece Bihan’ın yerini asla söylemeyeceğini ifade edip Dhruv, Şada’yı odadan çıkarır.

Dhruv’un eninde sonunda teklifini kabul etmek zorunda kalan Thapki kendini tutmayıp ağlıyor. Fakat Dhruv, Thapki’nin tüm şartları kabul etmesine rağmen Bihan’ın yerini söylemiyor. Bihan ise bidondan kendisi çıkmayı başarıyor ancak Dhruv’un çalıştırdığı çimento makinesine çarpıyor ve üzeri hep çimento dökülür. Thapki çimentonun altındaki Bihan’ın yaşayacak mı? Aşk Bir Rüya 97.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz