0 comments

Aşk Bir Rüya 97.Bölüm Fragmanı Thapki aşkımı seçiyor?

Aşk Bir Rüya 97.Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 27 Mayıs 2020 Çarşamba günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 97.bölüm ile 27 Mayıs 2020 Çarşamba günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 97.Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Bihan Thapki ve Dhruv arasında bir problem olduğunu hissediyor. Geçmişteki aralarında geçenler yüzünden onları aşırı şekilde kıskanmaya başlayan Bihan Thapki’nin onu sevdiğinden şüphelenmeye başlıyor. Dhruv ise Bihan’ın bu şüphesini arttırmak adına elinden gelen her şeyi yapar.

Aşk Bir Rüya 97.Bölüm Fragmanı
Aşk Bir Rüya 97.Bölüm Fragmanı 25 Mayıs Çarşamba

Dhruv Thapki’ye yeni bir tuzak kurmaya çalışıyor. Thapki’yi gecenin bir saatinde arabasına çağıran Dhruv, buna şahit olması için Bihan’a mesaj atıyor. Dhruv Bihan’ın yanına gelerek Thapki’nin aslında evlenmekten korktuğunu söyler. Bihan’ın Thapki’nin aşkına gördükleri karşısında ne yapacak? Aşk bir Rüya 98. bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz