0 comments

Aşk Bir Rüya 98. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 98. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 28 Mayıs 2020 Perşembe günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 98. bölüm ile 28 Mayıs 2020 Perşembe günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BİR RÜYA YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 98. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Bihan Thapki’nin Dhruv’u halla çok sevdiğini düşünüyor ve ondan ayrılmak istediğini söylüyor. İki gün içerisinde tüm gerçekleri ailesine söyleyeceğini ifade eden Bihan Thapki’ye tüm öfkesini yansıtır. Ne olduğunu bir türlü anlayamayan Thapki hüngür hüngür ağlar.

Aşk Bir Rüya 98. Bölüm Fragmanı
Aşk Bir Rüya 98. Bölüm Fragmanı

Evde ise Thapki ve Bihan’ın düğünü için hazırlıkları son gaz devam eder. Dhruv Thapki’yle evlenebilmek için Şada’ya boşanma dilekçesini imzalatmak için uğraşıyor. Çok sinirlenen Şada sözleşmeyi yırtıp atar ve Thapki’yi öldürmek için plan yapar. Thapki’den sonsuza dek kurtulmak isteyen Şada onu nasıl bir tuzağa çekecek?

Yorum Yaz