0 comments

Baraj 25. Bölüm Fragmanı

Baraj 25. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Baraj yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Baraj yeni bölümü 2 Şubat Salı günü saat 20:00 de FOX TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Baraj 25. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Baraj 25. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Nehir’in Tarık ile evleneceğini söylemesi Nazım’ı çılgına çeviriyor. Nazım’ı istediği kıskançlık durumuna getiren Nehir onun hisleriyle oynamaya devam ediyor. Nazım’ı bu şartlarda bile kaybetmekten son derece korkan Bahar ise Mert’in babası hakkındaki tüm gerçekleri öğrenmek için sona yaklaşmıştır. Tarık ise düğün hayalleri kurmakta olan Zahra’nın gerçekleri öğrenip her şeyi mahvetmesinden korkuyordur.

Baraj 25. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Baraj 25. Bölüm Fragmanı ile 31 Ocak Pazar günü FOX TV’de yayınlanacak. Menajerimi Ara yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Baraj Dizi Konusu

1977 yapımlı eski filmin, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın beraber oynadığı “Baraj” filmin diziye uyarlanması izleyicilerin karşısına çıkıyor. Nazım’ın (Feyyaz Duman), internette sosyal medya sitesinde Nehir’le (Biran Damla Yılmaz) tanışma hikayesini anlatacak. Birbirlerini görmeden durumları, Nehir’in resmini göndermesiyle çok değişecektir. Nehir’in çok güzel ve kendinden genç olduğu düşüncesiyle Nazım yüzündeki yaradan dolayı kendi resmini göndermeye çekiniyor ve Nehir’in ısrar etmesi ve onu kaybedeceğini düşünen Nazım, baraj inşaatına İstanbul’un güzel hayatından sürgün gönderilmiştir, yakışıklı ve son derece çapkın bir genç olan Tarık’ın (Burak Yörük) resmini gönderiyor. Nehir’in resimdeki Tarık’ı beğenmesiyle yanına baraja gelmesiyle ortalık karışacaktır.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz