0 comments

Baraj 26. Bölüm 2. Fragmanı

Baraj 26. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Baraj yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Baraj yeni bölümü 9 Şubat Salı günü saat 20:00 de FOX TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Baraj 26. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Baraj 26. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Nehir, Nazım’a Mert’in onun oğlu olduğunu söylüyor fakat Nazım’ın bu gerçekleri kabul etmesi ve geçmişte yaşadığı haksızlıkları unutup affetmesi hiç kolay olmuyor. Bu gerçekler su yüzüne çıktıktan sonra Nazım’ı Nehir’e kaybetmekten çok korkan Bahar ise yaşananların gidişatını kendi eline almaya karar verecektir.

Baraj 26. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Baraj 26. Bölüm 2. Fragmanı ile 9 Şubat Salı günü FOX TV’de yayınlanacak. Menajerimi Ara yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Baraj Dizi Konusu

1977 yapımlı eski filmin, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın beraber oynadığı “Baraj” filmin diziye uyarlanması izleyicilerin karşısına çıkıyor. Nazım’ın (Feyyaz Duman), internette sosyal medya sitesinde Nehir’le (Biran Damla Yılmaz) tanışma hikayesini anlatacak. Birbirlerini görmeden durumları, Nehir’in resmini göndermesiyle çok değişecektir. Nehir’in çok güzel ve kendinden genç olduğu düşüncesiyle Nazım yüzündeki yaradan dolayı kendi resmini göndermeye çekiniyor ve Nehir’in ısrar etmesi ve onu kaybedeceğini düşünen Nazım, baraj inşaatına İstanbul’un güzel hayatından sürgün gönderilmiştir, yakışıklı ve son derece çapkın bir genç olan Tarık’ın (Burak Yörük) resmini gönderiyor. Nehir’in resimdeki Tarık’ı beğenmesiyle yanına baraja gelmesiyle ortalık karışacaktır.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz