0 comments

Baraj 28. Bölüm 2. Fragmanı

Baraj 28. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Baraj yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Baraj yeni bölümü 23 Şubat Salı günü saat 20:00 de FOX TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Baraj 28. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Baraj 28. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Bahar ve Tarık’ın iş birliği, Nehir’in sadece Nazım’ı değil Mert’i de kaybetmesine sebep olmaktan kaçamıyor. Tarık, Nehir’e bu derece büyük bir kötülük yaşatmak istemese de Bahar’ın elinde Meryem yüzünden Tarık’a karşı büyük bir kozu oluyor. Zehra ise Meryem’in abisinin ölümü hakkındaki tüm gerçekleri öğrenmesini engellemeye çalışacaktır.

Baraj 28. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Baraj 28. Bölüm 2. Fragmanı ile 23 Şubat Salı günü FOX TV’de yayınlanacak. Menajerimi Ara yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Baraj Dizi Konusu

1977 yapımlı eski filmin, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın beraber oynadığı “Baraj” filmin diziye uyarlanması izleyicilerin karşısına çıkıyor. Nazım’ın (Feyyaz Duman), internette sosyal medya sitesinde Nehir’le (Biran Damla Yılmaz) tanışma hikayesini anlatacak. Birbirlerini görmeden durumları, Nehir’in resmini göndermesiyle çok değişecektir. Nehir’in çok güzel ve kendinden genç olduğu düşüncesiyle Nazım yüzündeki yaradan dolayı kendi resmini göndermeye çekiniyor ve Nehir’in ısrar etmesi ve onu kaybedeceğini düşünen Nazım, baraj inşaatına İstanbul’un güzel hayatından sürgün gönderilmiştir, yakışıklı ve son derece çapkın bir genç olan Tarık’ın (Burak Yörük) resmini gönderiyor. Nehir’in resimdeki Tarık’ı beğenmesiyle yanına baraja gelmesiyle ortalık karışacaktır.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz