0 comments

Bay Yanlış 1. Bölüm Fragmanı

Bay Yanlış 1. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Bay Yanlış’ın yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Bay Yanlış yeni bölümü 26 Haziran 2020 Cuma günü saat 20:00 de FOX TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Bay Yanlış 1. Bölüm Fragmanı ve Detayları

Bay Yanlış 1. Bölüm Fragmanı yeni bölümde neler yaşanıyor? Bay Yanlış dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Faruk Turgut’un sahibi olduğu Gold Film tarafından hızla çekimlerine devam edilen dizinin 1. Bölüm fragmanı büyük beğeni topladı. Sosyal platformlar da diziyle ilgili yüz binlerce güzel paylaşımlar yapılıyor. Can Yaman’ın tüm Ülkedeki hayranları büyük bir heyecan içinde diziyi beklemeye başladı. Özge Gürel hayranları ise genç oyuncuyu izlemek için heyecanla bekliyor.

Bay Yanlış 1. Bölüm Fragmanı izle

bolumfragmanlari.com – Bay Yanlış 1. bölüm fragmanı ile 26 Haziran 2020 Cuma günü FOX TV’de yayınlanacak. Bay Yanlış’ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

Bay Yanlış Dizi Konusu;

Özgür, zengin fakat salaş ve düzensiz bir hayat yaşayan, aşka ve sevgiye asla inanmayan restoran bar sahibi olan delikanlı. Ezgi ise; artık yanlış ilişkilerden bunalmış ve düzgün bir ilişkiye hasret, en önemlisi artık evlenmeye karar veren bir genç kızdır. Ezgi’nin aşk hayatında başarılı olmadığını fark eden Özgür, Ezgi’ye ilişkileri konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde edebilmesi adına ona kendince taktikler ve yöntemler öğretmeye çalışır. Komşusu olarak yaşayan Özgür ile Ezgi zamanla nasıl bir aşk hikayesi oluşturacak?

TÜR: Romantik Komedi

SENARİST: Aslı ZENGİN, Banu ZENGİN

YÖNETMEN: Deniz YORULMAZER

BAŞROL: Can YAMA, Özge GÜREL, Gürgen ÖZ, Fatma TOPTAŞ, Suat SUNGUR

YAYINLANAN KANAL: FOX TV

 Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz