0 comments

Benim Adım Melek 51. Bölüm Fragmanı

Benim Adım Melek 51. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Benim Adım Melek yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Benim Adım Melek yeni bölümü 3 Şubat Çarşamba günü saaat 20:00 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Benim Adım Melek 51. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Benim Adım Melek 51. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Halil ile Melek sonunda tüm zorluklara rağmen nişanlanıyorlar. Bu mutlu günleri epey bekleyen ikili sonunda istediklerine kavuşuyorlar. Gülşad ise Ömer’in heyecanla hazırladığı sürprizin bozulmasından ötürü kendini suçlu hissediyor. Sürprizin bozulmasında karısının parmağı olduğunu anlayan Cumali, Zümrüt’e öfkelenir.

Benim Adım Melek 51. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Benim Adım Melek 51. Bölüm Fragmanı ile 3 Şubat Çarşamba günü TRT 1’de yayınlanacak. Benim Adım Melek yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Benim Adım Melek 51. Bölüm Fragmanı
Benim Adım Melek 51. Bölüm Fragmanı

Benim Adım Melek Dizi Konusu

Gaziantep’te çekimlerine kesintisiz devam eden dizinin konusu: Anneliğin, tüm sıkıntılara rağmen pes etmek değil aksine çocukların için yaşama sımsıkı tutunmak olduğunu gösteren Benim Adım Melek; Melek’in, ailesi ve evlatlarıyla yaşamını yeni kurmasını konu alıyor. Nehir Erdoğan’ın Melek karakterine hayat verdiği dizide bir annenin tüm zorluklarla ayakta kalma mücadelesi ve üç çocuğuyla verdiği hayat mücadelesine beğeniyle izleniyor.

Melek, yaşadığı her şeyden dolayı üç evladıyla baba evine dönerken diğer yandan gözü yükseklerde olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) başına buyruk hareket etmesi ve isyankarlığıyla annesine zor anlar yaşatmaktadır. Oğlu Kerem’in (Ulvi Kahyaoğlu) futbol aşkı yüzünden başına gelen sorunlarla uğraşacak. Küçük oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise her an annesini mutlu etmeyi başaracaktır.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz