0 comments

Benim Adım Melek 54. Bölüm Fragmanı

Benim Adım Melek 54. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Benim Adım Melek yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Benim Adım Melek yeni bölümü 24 Şubat Çarşamba günü saaat 20:00 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Benim Adım Melek 54. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Benim Adım Melek 54. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Cumali, oğlu Halil ‘i kara kara düşündüren yaşananları en sonunda öğrenir. Cumali’nin öğrendikleri Halil gibi onu da derinden etkileyip çaresiz bırakıyor. Seyitali, Cumali’nin peşini asla bırakmaz. Halil ve Alpay arasındaki gerginliği ve Cumali’nin bu dertli hallerini çözmeye çalışıyor. Cumali, kendisini ve Şirhanları kurtarabilecek bir çözüm bulabilecek mi? Bir yandan Melek, bir yandan Seyitali, Halil’den açıklama bekliyorlar. Halil sessizliğini bozup her şeyi anlatacak mı? Mithat, Seyran’ın onun hakkındaki düşüncelerini öğrenmek istiyor. İkra ve Kerem abisini bulmak için Halfeti yollarına düşüyorlar. Mehmet’in evinde bir ipucu arıyorlar. İkra’yı abisine kavuşturabilecek bir sonuca varabilecekler mi?

Benim Adım Melek 54. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Benim Adım Melek 54. Bölüm Fragmanı ile 24 Şubat Çarşamba günü TRT 1’de yayınlanacak. Benim Adım Melek yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz. 

Benim Adım Melek Dizi Konusu

Gaziantep’te çekimlerine kesintisiz devam eden dizinin konusu: Anneliğin, tüm sıkıntılara rağmen pes etmek değil aksine çocukların için yaşama sımsıkı tutunmak olduğunu gösteren Benim Adım Melek; Melek’in, ailesi ve evlatlarıyla yaşamını yeni kurmasını konu alıyor. Nehir Erdoğan’ın Melek karakterine hayat verdiği dizide bir annenin tüm zorluklarlar ayakta kalma mücadelesi ve üç çocuğuyla verdiği hayat mücadelesine beğeniyle izleniyor.

Melek, yaşadığı her şeyden dolayı üç evladıyla baba evine dönerken diğer yandan gözü yükseklerde olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) başına buyruk hareket etmesi ve isyankarlığıyla annesine zor anlar yaşatmaktadır. Oğlu Kerem’in (Ulvi Kahyaoğlu) futbol aşkı yüzünden başına gelen sorunlarla uğraşacak. Küçük oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise her an annesini mutlu etmeyi başaracaktır.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz