0 comments

Benim Adım Melek 55. Bölüm Fragmanı

Benim Adım Melek 55. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Benim Adım Melek yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Benim Adım Melek yeni bölümü 3 Mart Çarşamba günü saaat 20:00 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Benim Adım Melek 55. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Benim Adım Melek 55. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Halil, Zümrüt’e bu durumu açıklayamayacağının farkındadır. Melek de öğrenmiş olsa bu evliliği istemeyecektir. Halil bu durumun gerginliğini yaşarken Cumali, aileleri evliliğe hazırlamaktadır. Ama Alpay gerçekten tapuları mı yoksa Halil ve Melek’in evlenmemelerini mi istiyor? Vildan, Zümrüt’ün konakta Defne’ye eziyet ettiğinin farkındadır. Biraz baş başa kalabilmeleri için Ömer ile birlikte sürpriz balayı organize eder. Defne ve Ömer in birlikte güzel zaman geçirmelerini ister ama beklenmedik bir olayla Ömer ve Defne balayından Apar topar dönmek zorunda kalacaklardır. Şirhanları ve Karadağları sarsacak bu beklenmedik olay nedir?

Benim Adım Melek 55. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Benim Adım Melek 55. Bölüm Fragmanı ile 3 Mart Çarşamba günü TRT 1’de yayınlanacak. Benim Adım Melek yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz. 

Benim Adım Melek Dizi Konusu

Gaziantep’te çekimlerine kesintisiz devam eden dizinin konusu: Anneliğin, tüm sıkıntılara rağmen pes etmek değil aksine çocukların için yaşama sımsıkı tutunmak olduğunu gösteren Benim Adım Melek; Melek’in, ailesi ve evlatlarıyla yaşamını yeni kurmasını konu alıyor. Nehir Erdoğan’ın Melek karakterine hayat verdiği dizide bir annenin tüm zorluklarlar ayakta kalma mücadelesi ve üç çocuğuyla verdiği hayat mücadelesine beğeniyle izleniyor.

Melek, yaşadığı her şeyden dolayı üç evladıyla baba evine dönerken diğer yandan gözü yükseklerde olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) başına buyruk hareket etmesi ve isyankarlığıyla annesine zor anlar yaşatmaktadır. Oğlu Kerem’in (Ulvi Kahyaoğlu) futbol aşkı yüzünden başına gelen sorunlarla uğraşacak. Küçük oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise her an annesini mutlu etmeyi başaracaktır.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz