0 comments

Bir Zamanlar Çukurova 64. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 64. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova’ın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü 16 Nisan 2020 Perşembe günü saat 21:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 64. bölümüyle 16 Nisan 2020 Perşembe günü ATV’de yayınlanacak. Bir zamanlar çukurova’ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

BIR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENI BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanında Fekeli, Demir’in yapacağı yeni iş anlaşmasını durdurmak ister. Ancak elbette Demir, onu dinlemeyecektir. Şehirde yine kötü niyetli adamların dolaşması, Hünkar’ı da harekete geçirir. Hünkar, tüm Adana ahalisini arkasına toplayarak, şehir kulübündeki çok önemli bir toplantıyı engellemek için harekete geçer. Adana halkı arkada, Hünkar önde, adeta Çukurova’nın geleceğine yürürler. Fekeli de, gizli bir gurur ile Hünkar’ı izlemektedir.

ÜZÜM KIZIN OKUL AŞKI

Onca hengame arasında Saniye ve Gaffur, Üzüm’ü okula yazdırmayı unutmuştur. Okula giden yaşıtlarına gıpta ile bakan Üzüm, derdini hem onlara hem de anneannesi Hünkar’a anlatır. Torunlarının hasreti ile kavrulan Hünkar, Üzüm ile alışverişe çıkar. Hatta Üzüm’e, Demir amcası ile olduğu gibi bir sır verir ve sırrını saklamasını ister.

KONAKTA HEYECANLA BEKLENEN MİSAFİR!

Demir, hala annesine kızgındır. Konak çalışanları da gıklarını çıkarmasalar bile, Demir’i hatalı bulmaktadırlar. Tüm olan biten arasında herkesin ilk kez aynı fikirle ve umutla beklediği bir misafir gelecektir.

Yorum Yaz