0 comments

Bir Zamanlar Çukurova 82. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 82. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü 4 Şubat Perşembe günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 82. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Bir Zamanlar Çukurova 82. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Ümit, Çukurova da düzeninin kurmak için ev ararken, Demir ise boşta olan konağı kendisine tahsis ediyor. Şehrin başhekimine destek olduğunu ifade etse de bu Ümit ile yakınlaşması için bir koz olacaktır. Fikret ve Ümit ise Demir’in bu hareketini kutlama yaparak karşılıyorlar. İkisi, epeydir bekledikleri durumun olmasına sevinçle karşılıyorlar. Fikret, düğün hazırlıklarının arasında planlarının diğer aşamasını hayata geçiriyor ve şimdi olaylar istediği gibi gitmektedir.

Bir Zamanlar Çukurova 82. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Bir Zamanlar Çukurova 82. Bölüm fragmanı ile 4 Şubat Perşembe günü ATV’de yayınlanacak. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz. 

Bir Zamanlar Çukurova Dizi Konusu

Dizide sevdiği için her şeyi göze almış “Yılmaz” ile aşkı için yaşasın diye kendini zorunlu bir evliliğe hapseden “Züleyha”nın mücadelesini işliyor. Fakat bu hikayede sadece ayrı kalan iki aşık yok. Ailesinin görkemli yaşamını ve bir tanecik oğlunu korumak için her şeyini ortaya koyan bir “Hünkar”ın mücadelesi de var; sevdiği kadını tutsak etmeyi göze alan “Demir” de var.

1970’li yıllarda, İstanbul’da evlenmek için bekleyen iki gencin başına hiç hesapta olmayan bir olay geliyor. Kader bu aşığı, Adana’da Çukurova’nın uçsuz bucaksız topraklarına bırakı veriyor. Her şeye rağmen sevgilerini yaşamaya kararlı bu iki aşığın kaderi, çiftliklerinde çalışmaya başladığı Yaman ailesiyle tanıştıktan sonra tamamı ile değişmektedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz