0 comments

Bir Zamanlar Çukurova 83. Bölüm 2. Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 83. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü 11 Şubat Perşembe günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 83. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Bir Zamanlar Çukurova 83. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Konağa döndüklerinde, hiçbir şeyi eskisi gibi olmadığını anlayan Behice, evdekilere eskisi gibi emirler yağdırıyor. Fakat bu sefer, hiçbir dediği yapılmıyor. Fekeli, bu sefer evinde Behice’nin insanlara kötü muamelesine müsamaha göstermiyor ve onu evde kalmasına izin veremeyecektir. Konaktan gönderilen Behice’nin aslında kayıp 30 milyonun peşindedir. Müjgan ise tekrardan Fekeli’yi üzecek ve kendisini kötü duruma düşürecek hareketler yaparak, Yaman Çiftliği’ne gidiyor. Behice de Müjgan da, Yılmaz’ın servetinin Züleyha’da olduğuna o kadar eminler ki başka bir yeri sorgulamak akıllarına gelmez.

Bir Zamanlar Çukurova 83. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Bir Zamanlar Çukurova 83. Bölüm 2. Fragmanı ile 11 Şubat Perşembe günü ATV’de yayınlanacak. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz. 

Bir Zamanlar Çukurova Dizi Konusu

Dizide sevdiği için her şeyi göze almış “Yılmaz” ile aşkı için yaşasın diye kendini zorunlu bir evliliğe hapseden “Züleyha”nın mücadelesini işliyor. Fakat bu hikayede sadece ayrı kalan iki aşık yok. Ailesinin görkemli yaşamını ve bir tanecik oğlunu korumak için her şeyini ortaya koyan bir “Hünkar”ın mücadelesi de var; sevdiği kadını tutsak etmeyi göze alan “Demir” de var.

1970’li yıllarda, İstanbul’da evlenmek için bekleyen iki gencin başına hiç hesapta olmayan bir olay geliyor. Kader bu aşığı, Adana’da Çukurova’nın uçsuz bucaksız topraklarına bırakı veriyor. Her şeye rağmen sevgilerini yaşamaya kararlı bu iki aşığın kaderi, çiftliklerinde çalışmaya başladığı Yaman ailesiyle tanıştıktan sonra tamamı ile değişmektedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz