0 comments

Bir Zamanlar Çukurova 84. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 84. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü 18 Şubat Perşembe günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 84. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Bir Zamanlar Çukurova 84. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Gülten ve Çetin’in küçük konaktan taşındığından haberdar olan herkes olaya karışıyor. Behice ise çoktan konağa yerleşmiştir. Ama elbette, sakin sakin oturmak onun fıtratına göre değildir. Hırsını çalışanlardan almaya çalışıyor ve ortalık karışıyor. Üstüne Gaffur’u tehdit ederek istediklerini yaptırmaya kalktığında Demir ile Gaffur arasında büyük bir kavga yaşanır. Demir bu sefer Gaffur’un üzerini çiziyor. Fikret, bir kez daha Fekeli ile yüzleşmek durumunda kalıyor lakin sırlarını anlatmaz. Fekeli, onun Yılmaz’ın intikamını almak için Adnan Yaman’ın mezarını kırdığına inanmış gibi yapar. Ancak Fikret yine sırrını açıklamaz. Ümit ile kurdukları oyunu oynamaya devam eder. Ama aklı da Müjgan’dadır. Birbirlerinden uzak durmaya çalışsalar da Fekeli de durumu iyice fark eder.

Bir Zamanlar Çukurova 84. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Bir Zamanlar Çukurova 84. Bölüm Fragmanı ile 18 Şubat Perşembe günü ATV’de yayınlanacak. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz. 

Bir Zamanlar Çukurova Dizi Konusu

Dizide sevdiği için her şeyi göze almış “Yılmaz” ile aşkı için yaşasın diye kendini zorunlu bir evliliğe hapseden “Züleyha”nın mücadelesini işliyor. Fakat bu hikayede sadece ayrı kalan iki aşık yok. Ailesinin görkemli yaşamını ve bir tanecik oğlunu korumak için her şeyini ortaya koyan bir “Hünkar”ın mücadelesi de var; sevdiği kadını tutsak etmeyi göze alan “Demir” de var.

1970’li yıllarda, İstanbul’da evlenmek için bekleyen iki gencin başına hiç hesapta olmayan bir olay geliyor. Kader bu aşığı, Adana’da Çukurova’nın uçsuz bucaksız topraklarına bırakı veriyor. Her şeye rağmen sevgilerini yaşamaya kararlı bu iki aşığın kaderi, çiftliklerinde çalışmaya başladığı Yaman ailesiyle tanıştıktan sonra tamamı ile değişmektedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz