0 comments

Çukur 114. Bölüm 2. Ön İzleme

Çukur 114. Bölüm 2. Ön İzleme sitemizde yayınlandı. Çukur yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Çukur yeni bölümü 1 Şubat Pazartesi günü saat 20:00 de SHOW TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Çukur 114. Bölüm 2. Ön İzleme de Neler Yaşanacak?

Çukur 114. Bölüm 2. Ön İzleme son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Akın’ın ardından Emmi ve Aliço’nun da hayati tehlikesi sürüyorken çukurda yaşanacak yeni patlama herkesi endişelendiriyor. Koçovalılar bir taraftan Çukur’daki yaraları sarmaya çalışırken diğer tarafta Erdenetler’i bulmaya çalışacaklar. Cumali Amca ile bir araya gelen Vartolu’nun aklındaki plan herkesi şok edecektir. Koçovalılar’ın ailesinde Efsun’la ilgili yaşanan olaylar herkes için yeni bir dönüm noktası olacağını gösterirken Koçovalılar’ın düşündükleri intikam planı Erdenet ailesinden birisinin ölümüyle sonuçlanacak.

Çukur 114. Bölüm 2. Ön İzleme izle!

Bolumfragmanlari.com Çukur 114. Bölüm 2. Ön İzleme ile 1 Şubat Pazartesi SHOW TV’de yayınlanacak. Çukur yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz. 

Çukur Dizi Konusu

Çukur dizisi, İstanbul’da olan Çukur adıyla bir mahalleyi konu almaktadır. Bu mahallenin bütün düzeni ve kontrolü Koçova ailesindedir. Çukur’un en önemli kuralı; uyuşturucu kullanımına ve üretilmesine kesinlikle izin verilmeyecektir. Fakat bazı zamanla guruplar ortaya çıkar ve mahalle düzenini ve kurallarını bozmaya çalışırlar. Bir süre sonra Koçava ailesinin en küçük oğlu Yamaç seneler önce kaçtığı mahallesine geri dönüyor. Yamaç’ın dönmesi ile beraber mahallede yeni bir düzen oluşturacaktır. Bu sırada Sena ile tanışıp ona aşık oluyor. Kısa süre içerisinde evlenirler ve beraber çukura yerleşirler. Artık çukurda hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Çukur dizisi yönetmeni Sinan Öztürk’tür. Senaryosu ise Gökhan Horzum tarafından yazılmaktadır.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz