0 comments

Çukur 115. Bölüm 2. Önizleme

Çukur 115. Bölüm 2. Önizleme sitemizde yayınlandı. Çukur yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Çukur yeni bölümü 8 Şubat Pazartesi günü saat 20:00 de SHOW TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Çukur 115. Bölüm 2. Önizleme de Neler Yaşanacak?

Çukur 115. Bölüm 2. Önizleme son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Yamaç’ın aniden ortadan yok olması Koçovalılar’ı korku içinde yaşatsa da Vartolu’nun Cumali Amca’yla beraber Çukur’a geri gelmesi aileyi daha büyük bir sürprizle karşılaşmasına neden olacak. Yamaç’ın Kulkan tarafından Afganistan’da hapsedildiği yerden geri gelip gelmeyeceği ise merakla bekleniyor.

Çukur 115. Bölüm 2. Önizleme izle!

Bolumfragmanlari.com Çukur 115. Bölüm 2. Önizleme ile 8 Şubat Pazartesi SHOW TV’de yayınlanacak. Çukur yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz. 

Çukur Dizi Konusu

Çukur dizisi, İstanbul’da olan Çukur adıyla bir mahalleyi konu almaktadır. Bu mahallenin bütün düzeni ve kontrolü Koçova ailesindedir. Çukur’un en önemli kuralı; uyuşturucu kullanımına ve üretilmesine kesinlikle izin verilmeyecektir. Fakat bazı zamanla guruplar ortaya çıkar ve mahalle düzenini ve kurallarını bozmaya çalışırlar. Bir süre sonra Koçava ailesinin en küçük oğlu Yamaç seneler önce kaçtığı mahallesine geri dönüyor. Yamaç’ın dönmesi ile beraber mahallede yeni bir düzen oluşturacaktır. Bu sırada Sena ile tanışıp ona aşık oluyor. Kısa süre içerisinde evlenirler ve beraber çukura yerleşirler. Artık çukurda hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Çukur dizisi yönetmeni Sinan Öztürk’tür. Senaryosu ise Gökhan Horzum tarafından yazılmaktadır.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz