0 comments

Çukur 117. Bölüm Önizleme

Çukur 117. Bölüm Önizleme sitemizde yayınlandı. Çukur yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Çukur yeni bölümü 22 Şubat Pazartesi günü saat 20:00 de SHOW TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Çukur 117. Bölüm Önizleme de Neler Yaşanacak?

Çukur 117. Bölüm Önizleme son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Yamaç’ın tüm yaşadıklarını öğrenen Vartolu, Kulkan’ı bulmak için her şeyi yapmaya hazır. Vartolu’nun bu niyetini öğrenen Amca kendi kozunu kullanarak herkesi şaşırtacak bir hamlede bulunacak. Çukur’da olanları kendi gözleriyle gören Yamaç’ın Sultan’la yaşadığı yüzleşme merakla beklenecek. Yamaç, duygu dolu anların sonunda Amca’nın evde yarattığı değişime şahit olacak. Yamaç’ın Amca’nın tarafında yer alacağını düşünen Cumali, verdiği sürpriz kararla büyük bir adım atmak için harekete geçecek. Günden güne kendi sonuna yaklaştığını fark eden Kulkan, hayatını kurtarmak için sürpriz bir isimden yardım isteyecek. Her şeyden habersiz olan Efsun ise çocuğu için bir fedakarlık daha yaparken, Yamaç ve Efsun’un karşılaşması nefesleri kesecek.

Çukur 117. Bölüm Önizleme izle!

Bolumfragmanlari.com Çukur 117. Bölüm Önizleme ile 22 Şubat Pazartesi SHOW TV’de yayınlanacak. Çukur yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz. 

Çukur Dizi Konusu

Çukur dizisi, İstanbul’da olan Çukur adıyla bir mahalleyi konu almaktadır. Bu mahallenin bütün düzeni ve kontrolü Koçova ailesindedir. Çukur’un en önemli kuralı; uyuşturucu kullanımına ve üretilmesine kesinlikle izin verilmeyecektir. Fakat bazı zamanla guruplar ortaya çıkar ve mahalle düzenini ve kurallarını bozmaya çalışırlar. Bir süre sonra Koçava ailesinin en küçük oğlu Yamaç seneler önce kaçtığı mahallesine geri dönüyor. Yamaç’ın dönmesi ile beraber mahallede yeni bir düzen oluşturacaktır. Bu sırada Sena ile tanışıp ona aşık oluyor. Kısa süre içerisinde evlenirler ve beraber çukura yerleşirler. Artık çukurda hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Çukur dizisi yönetmeni Sinan Öztürk’tür. Senaryosu ise Gökhan Horzum tarafından yazılmaktadır.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz