0 comments

Çukur 93. Bölüm Fragmanı

Çukur 93. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Çukur’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Çukur yeni bölümü 20 Nisan 2020 Pazartesi günü saat 20:00 de SHOW TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Çukur dizisi 93. bölümüyle 20 Nisan 2020 Pazartesi günü SHOW TV’de yayınlanacak. Çukur’un bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

ÇUKUR YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Çukur 93. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Gazeteci Emir ve polis Erkan’ın yardımları ile Yamaç Koçovalı, Çağatay Erdenet’in sonunu yavaş yavaş getirecek. Fakat bu son Vartolu’nun da bir fedakarlık yapmasını gerektirecektir.

Yamaç’ın planı güzel güzel işlemeye devam ederken Çağatay’ın elamanları yüzünden güç durumda kalan Cumali’nin yardımına sürpriz bir isim yetişiyor. Celasun’un Karaca’yla ilgili verdiği bilgi karşısında Yamaç’ın nasıl bir yol haritası izleyeceği şimdiden merak konusu oluyor. Çağatay’ı oyun dışı bırakan hamle nefesleri keserken Koçovalılar artık mahallelerini toparlamak bir arada tutmak için uğraşacaklar. Fakat büyük bir darbe yiyen Erdenetler Koçovalıların peşini bırakmayacaktır. Arık Böke Erdenet’in gelişinden dolayı, hem Koçovalılar hem Erdenetler için hiçbir şey eskisi gibi gelişmeyecektir.

Yorum Yaz