0 comments

Doğduğun Ev Kaderindir 30. Bölüm Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 30. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümü 3 Şubat Çarşamba günü saat 20:00 de TV8’de keyifle izleyebilirsiniz.

Doğduğun Ev Kaderindir 30. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Doğduğun Ev Kaderindir 30. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Doğduğun Ev Kaderindir, kime aşık olup kiminle beraber yaşayacağını bile doğduğun ev karar veriyor. İlkin anneler alıyormuş kalemi eline, başlıyorlar karar vermeye ile kaderin tüm sırrını aralayan ve gerçek bir yaşam hikayesinden esinlenen senaryosu ile Yaşamın ve aile hayatının gözlerin görmediği kısımlarına yolculuk başlatıyor.

Doğduğun Ev Kaderindir 30. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Doğduğun Ev Kaderindir 30. Bölüm Fragmanı ile 4 Şubat Perşembe günü TV8’de yayınlanacak. Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Doğduğun Ev Kaderindir Dizi Konusu

Dizi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun en çok sevilen kitabı Camdaki Kız’dan esinlenerek televizyona uyarlanıyor. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ve Zeynep’in imkansız aşk hikayesinin mücadelesini anlatacaktır. Çocukken büyük zorluklar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir yaşam mücadelesi içinde devam ederken, ikisinin de ruhları seneler geçse de çocukken aldıkları darbelerle doludur. İki yaralı gönlün aidiyet hissini birbirlerinde buluyorlar. İkilinin aşk mücadelesinde seyirciyle, aşka dair her şeyi yansıtacaklar.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz