0 comments

Doğduğun Ev Kaderindir 31. Bölüm 2. Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 31. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümü 10 Şubat Çarşamba günü saat 20:00 de TV8’de keyifle izleyebilirsiniz.

Doğduğun Ev Kaderindir 31. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Doğduğun Ev Kaderindir 31. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Barış ve Zeynep birbirine gitgide yaklaşıyorlar. Bu ilişkiye karşı olduğunu belirten Barış’ın ablası Özlem biz dizi planlar oluşturmaya niyetlidir. Ali Rıza ve Sultan bir küs bir barışık ama birbirlerini kaybetmeyi asla istemiyorlar. Tanıklara dair olumsuz gelişmelerle; zaman, cezaevindeki Mehdi’nin aleyhine işlemeye devam ediyor. Zeynep’ten, Mehdi’nin cezaevinden çıkması karşılığında para isteyeceklerdir.

Doğduğun Ev Kaderindir 31. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Doğduğun Ev Kaderindir 31. Bölüm 2. Fragmanı ile 10 Şubat Perşembe günü TV8’de yayınlanacak. Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Doğduğun Ev Kaderindir Dizi Konusu

Dizi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun en çok sevilen kitabı Camdaki Kız’dan esinlenerek televizyona uyarlanıyor. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ve Zeynep’in imkansız aşk hikayesinin mücadelesini anlatacaktır. Çocukken büyük zorluklar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir yaşam mücadelesi içinde devam ederken, ikisinin de ruhları seneler geçse de çocukken aldıkları darbelerle doludur. İki yaralı gönlün aidiyet hissini birbirlerinde buluyorlar. İkilinin aşk mücadelesinde seyirciyle, aşka dair her şeyi yansıtacaklar.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz