0 comments

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 163. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 163. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. EDHO’ın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz yeni bölümü 14 Nisan 2020 Salı günü saat 21:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisi 163. bölümüyle 14 Nisan 2020 Salı günü ATV’de yayınlanacak. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz’ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 163. Bölüm Fragmanın da Tufan ve Hızır beraber haraket ederek Altan’ı tuzağa düşürmeyi başarmışlardır. Hızır Ali bu tuzağı öğrenince babasına ve annesine çok kızar. Kendisinden gizlenen bu plandan sonra yıkılmıştır. Kuzeni Alparslan’ı sorumlu tutup öfkesini ona yansıtacaktır.

Feyyaz masada ikili oynamaya devam ediyor. Anlaştığı kişilerden Çakırbeylileri yok edileceği sözünü alıyor. Alparslan, ailesinin tehlikeden korumak için güvenli bir yere göndermek istiyor. Tipi ve Rafet takip ettikleri Feyaz’ın hain olduğunu anlar ve Hızır’a teslim ederler.

Edho 163. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Edho ülkemizdeki salgından dolayı 2 haftada bir yayınlanmaya devam edecektir.

Yorum Yaz