0 comments

EDHO 165. Bölüm Fragmanı Sezon Finali

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 165. Bölüm Fragmanı sezon finali sitemizde yayınlandı. EDHO’ın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Sezon Finali ile 28 Nisan 2020 Salı günü saat 21:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisi 165. bölümüyle 21 Nisan 2020 Salı günü ATV’de yayınlanacak. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz’ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

EDHO 165. BÖLÜM SEZON FİNALİNDE NELER OLACAK?

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 165. Bölümünde Sezon Finali yapacaktır. Çakırbeyliler bilmedikleri bir düşmandan beklenmedik bir hamle aldılar. Hurşit, Hızır’ın gözleri önünde son nefesini veriyorken Fahri hastanede ölüm kalım savaşına devam ediyor. Olan olaylar sonrasında gözler, girdikleri savaşta nasıl bir plan yapacakları merak edilen Çakırbeylilere çevriliyor. Hızır, yöntemlerinden habersiz olduğu düşmanlarına karşı saldırıya geçmektense, geri çekilip gözlem yapmayı tercih ediyor. Haşmet ve Tipi olmak üzere masa üyeleri ise eli kolu bağlı bir şekilde beklemenin kimseye faydası olmayacağını düşünüyorlar. Masa üyeleri Çakırbeyliler’I masa liderliğinden alabilmek adına hamle yapıyorlar. Hızır’ı devirebilmek adına ittifak arayan masa üyeleri neleri bunu başarabilecek mi?

Yorum Yaz