0 comments

Edho 181. Bölüm Fragmanı

Edho 181. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Edho yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Edho yeni bölümü 2 Şubat Salı günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

EDHO 181. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşancak?

Edho 181. Bölüm fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Edho dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Hızır Çakırbeyli annesinin mezarında vasiyetini yerine getirmek adına  sabahlarken diğer yandan haini ortaya çıkması için kurduğu planı devreye sokuyor. Eşi Ceylan Çakırbeyli’nin de yardımlarıyla kendisine suikastten sağ çıkan Hızır Çakırbeyli, başka bir şokta hainin Ebru çıkmasıyla yaşar. Ceylan Hızır Çakırbeyli’nin her an yanında bulunan Ebru, ailenin ve yeraltı dünyasının bütün sırlarını deşifre etmiştir.

Edho 181. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Edho 181. Bölüm Fragmanı ile 2 Şubat Salı günü ATV’de yayınlanacak. EDHO yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz. 

EDHO Dizi Konusu

Genç yaşında yeraltı dünyasının zirvesine tırmanan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin macerası anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her insan haksızlıklara başkaldırmaya niyetlidir. Para kazanıp güçlendikçe aynı zamanda kendisi de bu haksızlıkların kaynağı olduğunun farkına varır.

Hızır Çakırbeyli çapkın ve aynı zamanda sevda adamıdır. Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini her zaman korumak için mücadele eder, onlar için fedakar bir aile reisi olmaya çalışır. Adil, fedakar, cömert bir mafya babası ve reistir.
Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünmektedir. Bu Hızır’a en aslında en büyük lider olma teklifir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz