0 comments

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 164. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 164. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. EDHO’ın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz yeni bölümü 21 Nisan 2020 Salı günü saat 21:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisi 164. bölümüyle 21 Nisan 2020 Salı günü ATV’de yayınlanacak. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz’ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Edho 164. Bölüm Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

Edho 165. Bölüm Sezon Finali Fragmanı yayınlandı, tıklayıp izleyebilirsiniz.

EDHO YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 164. Bölümünde Nasuh’u tuzak kuran Çakırbeylilerin planı sorunsuz işlerken Façalılara yapılan saldırı elde edileen zafere gölge düşürüyor. Behzat’ın acı çığlıklarına şahit olan Haşmet’in, Ömür ve İlyas ikilisinin en büyük hayalini yok etmek isteyenlerden alacağı intikam süratli ve acı olacaktır.

Çakırbeyliler, Ceylan’dan gelen bilgiler doğrultusunda bir plan belirlemeye çalışırken, Feyyaz’ın yeni ortakları daha önce hiç görülmemiş bir yöntemle saldırıya geçmeyi hedefliyorlar. Bunun için masayla ilgili araştırmalar yaparak bir yöntem oluşturmaya çalışırlar.

Hızır’ın başında olduğu örgüt yapısında kimin hangi gücü temsil ettiğini ortaya çıkararak bir ölüm sırası belirler ve zaman kaybetmeden harekete geçeceklerdir. Hazırladıkları kara listenin başlarında yer alan bir ismin acı kaybı ise Kasaplar olarak anılan yeni düşmanlarının ilk zaferi olacaktır.

Yorum Yaz