0 comments

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 180. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 180. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Edho yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü 26 Ocak Salı günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

EDHO 180. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşancak?

Eşkıya Dünyaya hükümdar olmaz 180. Bölüm fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Edho dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Hayriye Çakırbeyli’nin ani vefatı Çakırbeylilerin yanı sıra tüm dostlarını üzüntüye boğdu. Hızır Çakırbeyli yasını tutarken bir yandan da içlerindeki hainin ile mücadeleye devam ediyor.

Eşi Ceylan Çakırbeyli’nin de yardımıyla kurulan pusudan sağ çıkmayı başaran Hızır Çakırbeyli, başka bir şokta hainin Ebru çıkmasından yaşıyor. Ceylan Çakırbeyli’nin her daim yanında olan Ebru, ailenin ve yeraltı dünyasının bütün sırlarını çalıştığı şebekeye ifşa etmiştir.

Edho Dünyaya Hükümdar Olmaz 180. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Menajerimi Ara 23. Bölüm fragmanı ile 26 Ocak Salı günü ATV’de yayınlanacak. EDHO yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Konusu

Genç yaşında yeraltı dünyasının zirvesine tırmanan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin macerası anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her insan haksızlıklara başkaldırmaya niyetlidir. Para kazanıp güçlendikçe aynı zamanda kendisi de bu haksızlıkların kaynağı olduğunun farkına varır.

Hızır Çakırbeyli çapkın ve aynı zamanda sevda adamıdır. Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini her zaman korumak için mücadele eder, onlar için fedakar bir aile reisi olmaya çalışır. Adil, fedakar, cömert bir mafya babası ve reistir.
Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünmektedir. Bu Hızır’a en aslında en büyük lider olma teklifir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz