0 comments

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz yeni bölümü 16 Şubat Salı günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Didem’i kaçırma hazırlıkları başarısız olan Kaya, bedelini ölümü ile ödüyor. İdris reis oğlu Kaya’yı ölümünün acısını Hızır Çakırbeyli ve Haşmet Façalı’dan sormak ister. Yaman Korkmaz’ın planladığı oyuna düşen İdris Reis, eski defterleri açarak memleketten kardeşlerini çağırıyor. Çakırbeyli ailesi tüm uğraşlarına rağmen yeni bir muhalif ediniyor. İdris Reis’e, doğru yola sokmaya çalışan Tufan Reis ise arada kalıp ne yapacağını bilemez. Ortalığı sakinleştirmek için yaptığı her şeyde başarısız kalan Hızır Çakırbeyli de artık yeni bir savaşa hazırdır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182. Bölüm Fragmanı ile 16 Şubat Salı günü ATV’de yayınlanacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Konusu

Genç yaşında yeraltı dünyasının zirvesine tırmanan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin macerası anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her insan haksızlıklara başkaldırmaya niyetlidir. Para kazanıp güçlendikçe aynı zamanda kendisi de bu haksızlıkların kaynağı olduğunun farkına varır.

Hızır Çakırbeyli çapkın ve aynı zamanda sevda adamıdır. Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini her zaman korumak için mücadele eder, onlar için fedakar bir aile reisi olmaya çalışır. Adil, fedakar, cömert bir mafya babası ve reistir.
Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünmektedir. Bu Hızır’a en aslında en büyük lider olma teklifir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz