0 comments

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Edho yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü 23 Şubat Salı günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Edho dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Hızır Çakırbeyli, annesinin acısını yaşamaya fırsat bulamadan eşi Ceylan Çakırbeyli ve Bahar Sincanlı’nın kaçırılmasıyla bir şok daha yaşar. Eşini kurtarmak için hemen her yola başvuran Hızır Çakırbeyli, hasmı Yaman Korkmaz’ın da yardımıyla Fuat’ın peşine düşer. Yaman Korkmaz, Hızır Çakırbeyli’ye yardım elini uzatırken bir taraftan da kendi planlarını uygulamaya başlar. Ceylan Çakırbeyli için gözünü karartan Hızır Çakırbeyli, bu uğurda Fuat’ı da ortdan kaldırır. İdris Reis oğlu Kaya’nın hesabını sormak için akrabalarıyla birlikte plan yapar. Façalı ailesinin evine baskın yapmaya hazırlanan İdris Reis’in kardeşi Demir, beraber iş tuttuğu Yaman Kormaz’ın kurduğu oyunda piyon olmaya hazırdır. Abisinin emri ile masa liderliğine gelen İlyas Çakırbeyli ise yaşanan kaos ortamından uzaklaşmak ister. İlyas Çakırbeyli eşi Ömür’le birlikte yurt dışına çıkma planları yapar. Ebru’nun hain çıkmasının ardından adeta diken üstünde duran Hızır Çakırbeyli, kendisine operasyon düzenleyen şebekenin başındaki Fethi’ye ulaşmak için plan yapmaya başlar. Fuat’ın ortadan kalkmasıyla yeni bir oyun kuran Fethi ise Hızır Çakırbeyli’ye kendi kalesinde ders vermek ister. Fethi, Hızır Çakırbeyli’nin otelinde canından çok sevdiği yeğenine pusu kurar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Bölüm Fragmanı ile 23 Şubat Salı günü ATV’de yayınlanacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Konusu

Genç yaşında yeraltı dünyasının zirvesine tırmanan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin macerası anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her insan haksızlıklara başkaldırmaya niyetlidir. Para kazanıp güçlendikçe aynı zamanda kendisi de bu haksızlıkların kaynağı olduğunun farkına varır.

Hızır Çakırbeyli çapkın ve aynı zamanda sevda adamıdır. Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini her zaman korumak için mücadele eder, onlar için fedakar bir aile reisi olmaya çalışır. Adil, fedakar, cömert bir mafya babası ve reistir.
Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünmektedir. Bu Hızır’a en aslında en büyük lider olma teklifir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz