0 comments

Ev Yapımı 2. Bölüm Fragmanı

Ev Yapımı 2. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Ev yapımı’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Ev Yapımı yeni bölümü 16 Nisan 2020 Perşembe günü saat 20:00 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Ev Yapımı dizisi 2. bölümüyle 16 Nisan 2020 Perşembe günü TRT 1’de yayınlanacak. Ev Yapımı’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

EV YAPIMI YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Ev Yapımı Dizinin senaryosunu Birol Güven’in kaleme aldığı adından da anlaşılacağı üzere, korona salgınından dolayı ev yapımı bir dizi olacak. Değerli oyuncuların evlerni set ortamına cevirerek kendi imkanlarıyla dizi cekimlerine başlarlar.

Yeni dizi Ev yapımı 2. Bölüm fragmanı ile Perşembe günü evlerde seyircilerle bulaşacak. Oyuncuların çekimlerinde aile fertlerinden yardımcı olduğu paylaşılan bilgi. Ülkemizin evde kalması gerektiği bu zor günlerde eğlenceli bir dizi başlıyor.

Bu işe ilk defa soyunanlar ise teknik ekibin yönlendirmesiyle birkaç gün içinde çok önemli mesafeler aldı. Berat Yenilmez’in eşi Seda Yenilmez artık bir yönetmen oldu.
 
Merakla beklenen “Ev Yapımı”, Perşembe akşamı saat 20.00’de TRT 1’de.

Yorum Yaz