0 comments

Gönül Dağı 14. Bölüm 2. Fragmanı

Gönül Dağı 14. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Gönül Dağı yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Gönül Dağı yeni bölümü 30 Ocak Cumartesi günü saat 20:00 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Gönül Dağı 14. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Gönül Dağı 14. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Zahide’nin eski kocası Fikret’in aniden ortaya çıkmasıyla birlikte Kaya ailesi büyük şok yaşıyor. Fikret, Zahide’den evliliğin devamı için bir şans istemektedir. Senelerce Zahide’ye kavuşmanın hayalini kuran Sefer nasıl bir yol izleyecek. Taner’in büyük hayalleri adına ondan vazgeçtiğini düşünen Dilek, sunum günü elinden geleni yapmaktadır.

Gönül Dağı 14. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Gönül Dağı 14. Bölüm 2. Fragmanı ile 30 Ocak Cumartesi günü TRT 1’de yayınlanacak. Gönül Dağı yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Gönül Dağı Dizi Konusu

Gönül Dağı dizisinin konusu ‘’Bozkırda bir Anadolu masalı. Sapsarı anadolu toprakların, senelerce dile gelen efsanelerin, imkansız aşkların macerasıdır Gönül Dağı’’ söylemiyle başlıyor. Minik dünyalarında en büyük hayalleri gerçekleştiren Anadolu çocuklarının masalıdır Gönül Dağı. Anadoluda hayallerinin peşinden tam gaz koşan ve tüm sorunlara rağmen imkansızı başarmaya niyetli olan 3 kuzenin en güzel hikayesidir.
Yazdığı tüm hikayelerde bozkırı ve bu topraklarda yaşayan insanları içten bir dille eserlerine yansıtmayı başaran “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin daha önce gün yüzüne çıkmamış hikayelerinden esinlenilerek diziye dönüştürülen Gönül Dağı, daha ilk bölümü ile izleyicilerin sevgisini ve taktirini kazanacak ekranlara kilitleyecek bir dizi seyircilerle buluşuyor.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz