0 comments

Gönül Dağı 15. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 15. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Gönül Dağı yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Gönül Dağı yeni bölümü 6 Şubat Cumartesi günü saat 20:00 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Gönül Dağı 15. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Gönül Dağı 15. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Dilek’in evinde elektrikler gidiyor. Anne-kız bu sorunu çözmeye çalışıyor, ama sorun çözümsüz bir durumdadır. İkilinin yardımına Taner koşar ve onlara özel bir icad yaparak sorunu çözüyor. Kısa zamanda geliştirdiği bu icad, kasabanın da dikkatini çekmektedir. Veysel ve Cemile, Dişçi Musa’nın evine taşınmaya son derece kararlıdır. Taşınmaya karşı olan Döndü, onları bu yoldan döndürmek için ne yapacaktır? Asuman’ın gönderilmesine mani olamayan Ramazan, bu olayı kabullenemez ve Ankara’ya gitmeye karar verir.

Gönül Dağı 15. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Gönül Dağı 15. Bölüm Fragmanı ile 6 Şubat Cumartesi günü TRT 1’de yayınlanacak. Gönül Dağı yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Gönül Dağı Dizi Konusu

Gönül Dağı dizisinin konusu ‘’Bozkırda bir Anadolu masalı. Sapsarı anadolu toprakların, senelerce dile gelen efsanelerin, imkansız aşkların macerasıdır Gönül Dağı’’ söylemiyle başlıyor. Minik dünyalarında en büyük hayalleri gerçekleştiren Anadolu çocuklarının masalıdır Gönül Dağı. Anadolu da hayallerinin peşinden tam gaz koşan ve tüm sorunlara rağmen imkansızı başarmaya niyetli olan 3 kuzenin en güzel hikayesidir.
Yazdığı tüm hikayelerde bozkırı ve bu topraklarda yaşayan insanları içten bir dille eserlerine yansıtmayı başaran “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin daha önce gün yüzüne çıkmamış hikayelerinden esinlenilerek diziye dönüştürülen Gönül Dağı, daha ilk bölümü ile izleyicilerin sevgisini ve taktirini kazanacak ekranlara kilitleyecek bir dizi seyircilerle buluşuyor.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz