0 comments

Gönül Dağı 16. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 16. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Gönül Dağı yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Gönül Dağı yeni bölümü 13 Şubat Cumartesi günü saat 20:00 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Gönül Dağı 16. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Gönül Dağı 16. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Halime’nin Elif adına baskısı, Taner’in fikrini çok zorlasa da değiştirmez. O, Dilek’i sevdiğini ve Elif’le bir yola giremeyeceklerini anlatır. Tüm bu olan bitenden bağımsız Elif ise Yaşar’la nişanlanıyor. Taner ve amcaoğulları nişan için hazırlıklara başlıyor fakat Yaşar’ın Elif’e layık biri olmayışı Taner’i kara kara düşünmesine sebep oluyor. Nişan günü geldiği vakit Taner’in üzerindeki baskı son derece artacaktır. Diğer yandan Serdar ise babasının Dilek’e yaptığı tehdidi öğreniyor ve Dilek’le konuşup onu bu konuda ikna etmeye çalışır. Tam Taner bir karar verme düşüncesindeyken Dilek, ona yetişir. Dilek’in kendisinden ayrılma nedenlerini öğrenince Taner nasıl tepki verecektir?

Gönül Dağı 16. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Gönül Dağı 16. Bölüm Fragmanı ile 13 Şubat Cumartesi günü TRT 1’de yayınlanacak. Gönül Dağı yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Gönül Dağı Dizi Konusu

Gönül Dağı dizisinin konusu ‘’Bozkırda bir Anadolu masalı. Sapsarı anadolu toprakların, senelerce dile gelen efsanelerin, imkansız aşkların macerasıdır Gönül Dağı’’ söylemiyle başlıyor. Minik dünyalarında en büyük hayalleri gerçekleştiren Anadolu çocuklarının masalıdır Gönül Dağı. Anadoluda hayallerinin peşinden tam gaz koşan ve tüm sorunlara rağmen imkansızı başarmaya niyetli olan 3 kuzenin en güzel hikayesidir.
Yazdığı tüm hikayelerde bozkırı ve bu topraklarda yaşayan insanları içten bir dille eserlerine yansıtmayı başaran “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin daha önce gün yüzüne çıkmamış hikayelerinden esinlenilerek diziye dönüştürülen Gönül Dağı, daha ilk bölümü ile izleyicilerin sevgisini ve taktirini kazanacak ekranlara kilitleyecek bir dizi seyircilerle buluşuyor.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz