0 comments

Gönül Dağı 17. Bölüm 2. Fragmanı

Gönül Dağı 17. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Gönül Dağı yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Gönül Dağı yeni bölümü 20 Şubat Cumartesi günü saat 20:00 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Gönül Dağı 17. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Gönül Dağı 17. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Taner ve Dilek tekrardan kavuşuyorlar. Ancak bu kavuşma Süleyman’ın tehdidiyle yara alır. Süleyman, Taner ve amcaoğullarının aldığı yatırımı iptal ediyor. Bu haberle yıkılan Taner, çare ararken bütün olan biteni Gülsüm öğretmen fark eder. Bu durum Gülsüm’ü çok sinirlendirir. Süleyman’ın karşısına dikilir ve büyük bir hesap sorar. Bu hesaplaşma Taner ve Dilek’i ne derece etkileyecektir? Diğer tarafta Dilek, çobanın kendisine verdiği sırrı Taner’e söyleyecektir. Bu sır, Taner ve Dilek’i nasıl etkilenecek?

Gönül Dağı 17. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Gönül Dağı 17. Bölüm 2. Fragmanı ile 20 Şubat Cumartesi günü TRT 1’de yayınlanacak. Gönül Dağı yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Gönül Dağı Dizi Konusu

Gönül Dağı dizisinin konusu ‘’Bozkırda bir Anadolu masalı. Sapsarı anadolu toprakların, senelerce dile gelen efsanelerin, imkansız aşkların macerasıdır Gönül Dağı’’ söylemiyle başlıyor. Minik dünyalarında en büyük hayalleri gerçekleştiren Anadolu çocuklarının masalıdır Gönül Dağı. Anadoluda hayallerinin peşinden tam gaz koşan ve tüm sorunlara rağmen imkansızı başarmaya niyetli olan 3 kuzenin en güzel hikayesidir.
Yazdığı tüm hikayelerde bozkırı ve bu topraklarda yaşayan insanları içten bir dille eserlerine yansıtmayı başaran “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin daha önce gün yüzüne çıkmamış hikayelerinden esinlenilerek diziye dönüştürülen Gönül Dağı, daha ilk bölümü ile izleyicilerin sevgisini ve taktirini kazanacak ekranlara kilitleyecek bir dizi seyircilerle buluşuyor.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz