0 comments

Gönül Dağı 18. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 18. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Gönül Dağı yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Gönül Dağı yeni bölümü 27 Şubat Cumartesi günü saat 20:00 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Gönül Dağı 18. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Gönül Dağı 18. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Belediye Başkanı Münir Bey, tüm Gedelli’ye Temiz Elektrik Santrali’ni ilan edince kasaba karışır. Artık tüm gözler Taner ve amcaoğullarındadır. Amcaoğulları bir yandan santrali yetiştirmeye çalışırken, diğer yandan ise santrali kuracakları alanı bulmaya çalışmaktadırlar. En uygun alanı bulurlar, fakat burası yaşlı bir kadının tarlasıdır. Tarlayı kadından kiralayacaklardır, fakat kadının hazin hikayesi, amcaoğullarını derinden etkiler. Santrali kurabilmeleri için bu hazin hikayeyi çözmek zorundadırlar. Bu arada Sefer, Zahide’yi özel bir yere davet eder. İkili burada geçmişi ve bugünü konuşur. Sefer’in Zahide’ye yapacağı büyük sürpriz ikiliyi nasıl etkileyecektir? Öte yandan Dilek, babasıyla ilgili öğrendiği gerçeği, annesiyle konuşmaya çekinir. Ancak bu sırrın ağırlığını daha fazla taşıyamaz ve Gülsüm’le konuşmaya karar verir. Gülsüm’ün tepkisi ne olacaktır?

Gönül Dağı 18. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Gönül Dağı 18. Bölüm Fragmanı ile 27 Şubat Cumartesi günü TRT 1’de yayınlanacak. Gönül Dağı yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Gönül Dağı Dizi Konusu

Gönül Dağı dizisinin konusu ‘’Bozkırda bir Anadolu masalı. Sapsarı anadolu toprakların, senelerce dile gelen efsanelerin, imkansız aşkların macerasıdır Gönül Dağı’’ söylemiyle başlıyor. Minik dünyalarında en büyük hayalleri gerçekleştiren Anadolu çocuklarının masalıdır Gönül Dağı. Anadoluda hayallerinin peşinden tam gaz koşan ve tüm sorunlara rağmen imkansızı başarmaya niyetli olan 3 kuzenin en güzel hikayesidir.
Yazdığı tüm hikayelerde bozkırı ve bu topraklarda yaşayan insanları içten bir dille eserlerine yansıtmayı başaran “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin daha önce gün yüzüne çıkmamış hikayelerinden esinlenilerek diziye dönüştürülen Gönül Dağı, daha ilk bölümü ile izleyicilerin sevgisini ve taktirini kazanacak ekranlara kilitleyecek bir dizi seyircilerle buluşuyor.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz