0 comments

Hekimoğlu 35. Bölüm Fragmanı

Hekimoğlu 35. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Hekimoğlu yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Hekimoğlu yeni bölümü 2 Şubat Salı günü saat 20:00 de KANAL D’de keyifle izleyebilirsiniz.

Hekimoğlu 35. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Hekimoğlu 35. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Tüm kardeşlerine hem annelik ve babalık yapmış genç bir adam, çalıştığı iş yerinde kalp krizi geçiriyor. Hekimoğlu, bu hastaya hemen teşhis koysa da kadrosuyla paylaşmaz. Tümünün, kendi teşhisini koymasını talep eder ve ekibin zamanla yarıştığı bir oyuna dönüştürüyor. Hekimoğlu, zaman ilerledikçe uğraştıkları vakanın tahmininden çok daha karmaşık bir hal aldığını düşünmektedir.

Hekimoğlu 35. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Hekimoğlu 35. Bölüm fragmanı ile 2 Şubat Salı günü KANAL D’de yayınlanacak. Hekimoğlu yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Hekimoğlu Dizi Konusu

Ateş Hekimoğlu (Timuçin Esen), vakıf hastanesinde görev yapan bulaşıcı hastalıklar ve nefroloji konusunda uzmanlaşmış ünlü bir doktoru canlandırıyor. Bölümünde teşhis konulması zor olan hastaları kendi belirlediği kişilerden oluşan kadrosuyla beraber iyileştiriyor. Aynı zamanda doktorları konu alan dizileri takip etmektedir. Hastalarına duygusal olarak mesafeli, anlatılanlara asla değil bilimsel araştırmalara inanan, bulmacayı seven, teşhis ve tedavi söz konusu olduğunda hastanenin düzenini ve yasaları umursamaz karakteri nedeniyle aynı zamanda Tıp Fakültesinden arkadaşı olan hastane yöneticisi İpek’i (Ebru Özkan) ve aynı zamanda en yakın arkadaşı olan Onkoloji uzmanı Orhan’ı (Okan Yalabık) zor durumda bırakmaktan çekinmez. Kadroyu oluşturan ve birbirlerinden son derece farklı hayatları olan Mehmet Ali (Kaan Yıldırım), Zeynep (Damla Colbay) ve Emre (Aytaç Şaşmaz), Hekimoğlu’nun övgüsünü kazanmak için kıyasıya mücadele ederler.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz