0 comments

Hekimoğlu 36. Bölüm 2. Fragmanı

Hekimoğlu 36. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Hekimoğlu yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Hekimoğlu yeni bölümü 9 Şubat Salı günü saat 20:00 de KANAL D’de keyifle izleyebilirsiniz.

Hekimoğlu 36. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Hekimoğlu 36. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Ekipten birileri Hekimoğlu’na ihanet ediyor mu? Melis’in ayrılmış olan anne ve babası, hiç bir zaman anlaşamayıp kızlarının hayatını büyük bir tehlikeye düşürünce, Melis’le alakalı karar verme yetkisi İpek’e veriliyor. Hekimoğlu’nu ceza evine girmesi için sanki ant içmiş olan Mahir Komiser, soruşturma iznini alıp hastanede kendisi için çalışacak bir yer ayarlıyor. İyice yakınlarına sokulan Mahir’in niyeti, Orhan’ın ardından şimdi de Ateş’in ekibini iyice sıkıştırmak ve ekiptekilerin arasında şüphe etmesini sağlayıp, içlerinden birinin çözülmesini sağlamaktır.

Hekimoğlu 36. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Hekimoğlu 36. Bölüm 2. Fragmanı ile 9 Şubat Salı günü KANAL D’de yayınlanacak. Hekimoğlu yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Hekimoğlu Dizi Konusu

Ateş Hekimoğlu (Timuçin Esen), vakıf hastanesinde görev yapan bulaşıcı hastalıklar ve nefroloji konusunda uzmanlaşmış ünlü bir doktoru canlandırıyor. Bölümünde teşhis konulması zor olan hastaları kendi belirlediği kişilerden oluşan kadrosuyla beraber iyileştiriyor. Aynı zamanda doktorları konu alan dizileri takip etmektedir. Hastalarına duygusal olarak mesafeli, anlatılanlara asla değil bilimsel araştırmalara inanan, bulmacayı seven, teşhis ve tedavi söz konusu olduğunda hastanenin düzenini ve yasaları umursamaz karakteri nedeniyle aynı zamanda Tıp Fakültesinden arkadaşı olan hastane yöneticisi İpek’i (Ebru Özkan) ve aynı zamanda en yakın arkadaşı olan Onkoloji uzmanı Orhan’ı (Okan Yalabık) zor durumda bırakmaktan çekinmez. Kadroyu oluşturan ve birbirlerinden son derece farklı hayatları olan Mehmet Ali (Kaan Yıldırım), Zeynep (Damla Colbay) ve Emre (Aytaç Şaşmaz), Hekimoğlu’nun övgüsünü kazanmak için kıyasıya mücadele ederler.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz