0 comments

Hekimoğlu 37. Bölüm 2. Fragmanı

Hekimoğlu 37. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Hekimoğlu yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Hekimoğlu yeni bölümü 16 Şubat Salı günü saat 20:00 de KANAL D’de keyifle izleyebilirsiniz.

Hekimoğlu 37. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Hekimoğlu 37. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Komiser Mahir, Orhan’ın ifadesi karşılığında, Hekimoğlu’na kabul etmesi zor bir anlaşma teklif eder. İpek, anlaşmayı kabul etmesi için Hekimoğlu üzerinde baskı kurmaya başlar. Hem değer verdiği bir vakasını ondan alır, hem de ilaçlarını keser. İpek, Hekimoğlu’nun yokluğunda, genç hastasının tedavisini üstlenir. Kızın yaşadığı nedeni belirsiz sıkıntıların doğuştan gelen cüceliği ile bağlantılı olup olmadığı araştırılır.

Hekimoğlu 37. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Hekimoğlu 37. Bölüm 2. Fragmanı ile 16 Şubat Salı günü KANAL D’de yayınlanacak. Hekimoğlu yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Hekimoğlu Dizi Konusu

Ateş Hekimoğlu (Timuçin Esen), vakıf hastanesinde görev yapan bulaşıcı hastalıklar ve nefroloji konusunda uzmanlaşmış ünlü bir doktoru canlandırıyor. Bölümünde teşhis konulması zor olan hastaları kendi belirlediği kişilerden oluşan kadrosuyla beraber iyileştiriyor. Aynı zamanda doktorları konu alan dizileri takip etmektedir. Hastalarına duygusal olarak mesafeli, anlatılanlara asla değil bilimsel araştırmalara inanan, bulmacayı seven, teşhis ve tedavi söz konusu olduğunda hastanenin düzenini ve yasaları umursamaz karakteri nedeniyle aynı zamanda Tıp Fakültesinden arkadaşı olan hastane yöneticisi İpek’i (Ebru Özkan) ve aynı zamanda en yakın arkadaşı olan Onkoloji uzmanı Orhan’ı (Okan Yalabık) zor durumda bırakmaktan çekinmez. Kadroyu oluşturan ve birbirlerinden son derece farklı hayatları olan Mehmet Ali (Kaan Yıldırım), Zeynep (Damla Colbay) ve Emre (Aytaç Şaşmaz), Hekimoğlu’nun övgüsünü kazanmak için kıyasıya mücadele ederler.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz