0 comments

Hekimoğlu 38. Bölüm Fragmanı

Hekimoğlu 38. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Hekimoğlu yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Hekimoğlu yeni bölümü 23 Şubat Salı günü saat 20:00 de KANAL D’de keyifle izleyebilirsiniz.

Hekimoğlu 38. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Hekimoğlu 38. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Bir taraftan Hekimoğlu’nun ekibi de hastanede bir itfaiyeciyi tedavi etmeye çalışıyor. Genç itfaiye personeli, büyük bir yangının orta alanında donarcasına üşümeye başlar. Hekimoğlu’nun yokluğunda, bu sıra dışı hastaya sıra dışı bir tedavi getiren kişi Zeynep oluyor. Mahir Hekimoğlu’na karşı tavrından vazgeçecek mi? Mahkemenin sonucu ne olacak? Hekimoğlu hapse girmekten nasıl kurtulacak? Zeynep’in sunduğu çare, itfaiyeciyi tamamen iyileştirmeye yeter mi?

Hekimoğlu 38. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Hekimoğlu 38. Bölüm Fragmanı ile 23 Şubat Salı günü KANAL D’de yayınlanacak. Hekimoğlu yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Hekimoğlu Dizi Konusu

Ateş Hekimoğlu (Timuçin Esen), vakıf hastanesinde görev yapan bulaşıcı hastalıklar ve nefroloji konusunda uzmanlaşmış ünlü bir doktoru canlandırıyor. Bölümünde teşhis konulması zor olan hastaları kendi belirlediği kişilerden oluşan kadrosuyla beraber iyileştiriyor. Aynı zamanda doktorları konu alan dizileri takip etmektedir. Hastalarına duygusal olarak mesafeli, anlatılanlara asla değil bilimsel araştırmalara inanan, bulmacayı seven, teşhis ve tedavi söz konusu olduğunda hastanenin düzenini ve yasaları umursamaz karakteri nedeniyle aynı zamanda Tıp Fakültesinden arkadaşı olan hastane yöneticisi İpek’i (Ebru Özkan) ve aynı zamanda en yakın arkadaşı olan Onkoloji uzmanı Orhan’ı (Okan Yalabık) zor durumda bırakmaktan çekinmez. Kadroyu oluşturan ve birbirlerinden son derece farklı hayatları olan Mehmet Ali (Kaan Yıldırım), Zeynep (Damla Colbay) ve Emre (Aytaç Şaşmaz), Hekimoğlu’nun övgüsünü kazanmak için kıyasıya mücadele ederler.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz