0 comments

Hekimoğlu 39. Bölüm Fragmanı

Hekimoğlu 39. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Hekimoğlu yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Hekimoğlu yeni bölümü 2 Mart Salı günü saat 20:00 de KANAL D’de keyifle izleyebilirsiniz.

Hekimoğlu 39. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Hekimoğlu 39. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. İpek, Ateş’i hapisten kurtarabilmek adına yalan söylemek zorunda kalıyor. Ateş’e ceza olarak tüm hafta boyunca polikliniğe ilgilenme sorumluluğu yükler. Ateş ne kadar denese de sıradan hastalıklardan kaçamaz. Poliklinikte genç bir kadın hastanın tecavüze uğramış olduğunu fark edince, her şey değişir. Bu vakayı bu tip konularda daha deneyimli bir doktora devretmeye çalışsa da genç kadın Hekimoğlu’ndan başka kimsenin kendisiyle ilgilenmesine razı olmaz. Bu sırada Zeynep de ölmek üzere olan evsiz bir kanser hastasıyla ilgilenmektedir. Ağrılarını dindirmek için kendisine verilen ilaçları almayı reddeden yaşlı adam, acı içinde ölmeyi tercih etmiştir. Zeynep ise yaşlı adamı, bu süreci daha rahat atlatması ve ağrı kesicileri kabul etmesi konusunda ikna etmeye çalışır.

Hekimoğlu 39. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Hekimoğlu 39. Bölüm Fragmanı ile 2 Mart Salı günü KANAL D’de yayınlanacak. Hekimoğlu yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Hekimoğlu Dizi Konusu

Ateş Hekimoğlu (Timuçin Esen), vakıf hastanesinde görev yapan bulaşıcı hastalıklar ve nefroloji konusunda uzmanlaşmış ünlü bir doktoru canlandırıyor. Bölümünde teşhis konulması zor olan hastaları kendi belirlediği kişilerden oluşan kadrosuyla beraber iyileştiriyor. Aynı zamanda doktorları konu alan dizileri takip etmektedir. Hastalarına duygusal olarak mesafeli, anlatılanlara asla değil bilimsel araştırmalara inanan, bulmacayı seven, teşhis ve tedavi söz konusu olduğunda hastanenin düzenini ve yasaları umursamaz karakteri nedeniyle aynı zamanda Tıp Fakültesinden arkadaşı olan hastane yöneticisi İpek’i (Ebru Özkan) ve aynı zamanda en yakın arkadaşı olan Onkoloji uzmanı Orhan’ı (Okan Yalabık) zor durumda bırakmaktan çekinmez. Kadroyu oluşturan ve birbirlerinden son derece farklı hayatları olan Mehmet Ali (Kaan Yıldırım), Zeynep (Damla Colbay) ve Emre (Aytaç Şaşmaz), Hekimoğlu’nun övgüsünü kazanmak için kıyasıya mücadele ederler.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz