0 comments

Hercai 57. Bölüm 2. Fragmanı

Hercai 57. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Hercai yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Hercai yeni bölümü 31 Ocak Pazar günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Hercai 57. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Hercai 57. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Azize’den eski yaşananların intikamını almak için her şeyi yapan Füsun, Harun’un vurulmasıyla öfkesi ve kini artmıştır. Olan biten her şeyden Azize’yi sorumlu tutuyor ve ona yaşamının en büyük acısını yaşatmaya kararlıdır. Füsun’a engellemek isteyen Azize, Hazar’ı ve Miran’ı koruyabilmek adına hayatını ortaya koyacaktır. Miran ise Dilşah’ın yegane isteğini yerine getirmek için uğraşmaktadır. Ama onu bekleyen korkutucu sürpriz ne olacak.

Hercai 57. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Hercai 57. Bölüm 2. Fragmanı ile 31 Ocak Pazar günü ATV’de yayınlanacak. Hercai yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Hercai Dizi Konusu

Midyat’a İstanbul’dan bir işadamı olarak memleketine gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu’na ortaklıktan başka şeylerde olmasını ister: torunu Reyyan ile evlenmek istediğini söyler. Fakat, bölgenin en güçlü aile reisi Nasuh’un çok iyi bir damat adayı dediği Miran için farklı planlar kurmaktadır. Ona bir torununu verecektir ama Reyhan’ı değil. Nasuh, Miran’ı kendi amaçlar için ikna etmeye çalışıyor, Miran’ın planlarından haberi yoktur. İki adam arasındaki haberleşme meraklandırıyor, gelecek haber iki genç kızın, Reyyan ve Yaren’in hayatını çok değiştirecektir. Midyat’ın binlerce yıllık geçmişinin izleri üzerinde inanılmaz bir aşk hikayesi başlayacaktır. Yakışıklı Miran ile Midyat’ın güzelliği dillere destan olan Reyyan evlenebilecekler mi?

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz